Cennik Kontakt
             
 
ZABIEGI NA CIAŁO
estetyczne
.
     TERAPEUTYCZNE
.
sportowe
.
GALERIA-REZULTATY
.
 
 
.
.
.
.
ZABIEGI NA CIAŁO | TERAPEUTYCZNE


Zabiegi terapeutyczne:  

  • drenaż limfatyczny  
  • usuwanie bólów mięśni i objawów zmęczenia
  • fibromialgia  
  • regeneracja i poprawa elastyczności tkanki blizn
  • likwidowanie stanów zapalnych  
  • zmiękczanie mięśni w przypadku zwłóknień  
  • likwidowanie obrzęków  
  • poprawa wydolności żylnych  
  • regeneracja po operacjach plastycznych i liposukcji

 

.

TERAPIA

Endermologia jest dla Ciebie jeżeli stosujesz diety odchudzające, urodziłaś dziecko lub jesteś niezadowolona z tego czym obdarzyła ciebie natura. Zbędne produkty przemiany materii zaczynają blokować układ limfatyczny powodując zwolnienie metabolizmu, obniżenie poziomu energii i dalsze odkładanie się toksyn w organizmie. Konsekwencją tego stanu jest zatrzymanie wody, kłopoty z trawieniem , tycie, obniżenie odporności , stres i ogólne napięcie.

Przestrzeń wewnętrzna skóry właściwej zbudowana jest ze swoistych białek ( kolagen i elastyna). Białka te są wytwarzane przez żywe komórki fibroblasty. Fibroblasty to komórki występujące w warstwie skóry odpowiadające właśnie za produkcję kolagenu i elastyny. Poziome włókna kolagenu i pionowe włókna elastyny tworzą siateczkę stanowiącą rusztowanie dla skóry i naskórka. Dzięki nim skóra zachowuje elastyczność, jędrność i odpowiednie napięcie. Fibroblasty produkują także naturalne enzymy (metaloproteinazy) regulujące regenerację skóry.

 

Endermologia naciągając fibroblasty powoduje zwiększoną produkcję włókien kolagenu i elastyny. Wzmocniona siatka z włókien kolagenowo-elastynowych jest bardzo plastyczna i trwała.Dzięki tym włóknom skóra może łatwiej się zginać, fałdować, rozciągać gdyż po ustąpieniu nacisku szybko odzyskuje swój pierwotny kształt.

Po zabiegach Endermologii fibroblasty są gęściej utkane i zdecydowanie grubsze.

Terapia próżniowa jest rodzajem nieinwazyjnej stymulacji tkanki łącznej skóry. Polega na zasysaniu do hermetycznej komory głowicy fałdu skórnego a następnie rozwałkowywaniu go dzięki dwóm elektrycznie sterowanym rolkom.

Endermologia wspomaga unaczynienie, eliminuje toksyny, pobudza wymianę komórkową, zmniejsza retencję wody w organizmie poprzez stymulację układu żylnego i limfatycznego.

.
ELIMINACJA TOKSYN

W dzisiejszych czasach, w których nie jesteśmy w stanie uniknąć zanieczyszczeń powietrza i wody, konserwantów i barwników żywności, powinniśmy starać się korzystać z naturalnych sposobów zachowania urody. Nasze ciało nie zostało zbudowane tak by asymilować i eliminować chemikalia. Zalegają one w naszym organizmie i powodują groźne zaburzenia.

Endermologia pomaga oczyścić organizm toksyn i umożliwia prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.

 

 

Zabiegi Endermologii odblokowują układ limfatyczny, przyspieszają przemianę materii, usuwają zalegające toksyny i nadmiar płynów. Odblokowany i oczyszczony organizm zwiększa swoją zdolność do spalania zbędnych kilogramów.

Metoda Endermologii polega na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną. Można ją stosować do różnych stanów i problemów organizmu. Jest metodą efektywną, nieinwazyjną a jej skuteczność potwierdzono niezależnymi badaniami.

.
DRENAŻ LIMFATYCZNY   MENOPAUZA

Masaż wykonywany przy użyciu Endermologii poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów i wzmaga wymianę międzykomórkową .Jednym z jego efektów jest drenaż limfatyczny pozwalający pozbyć się z organizmu toksyn ( także rozbitych cząsteczek tłuszczu). W celu wzmocnienia efektu drenującego zaleca się także wypijanie ok. 2 litrów wody nisko zmineralizowanej.

Endermologia doskonale nadaje się do walki z ociężałością nóg, pobudza układ limfatyczny co usuwa napięcie , ociężałość obrzęki nóg. Pacjent po zabiegu czuje się lekki, odprężony i ożywiony!

 

 

Endermologia cieszy się coraz większym powodzeniem wśród osób po 50 roku życia.

W tym czasie organizm zaczyna zmieniać swoją gospodarkę hormonalną i pojawiają się między Innymi lokalne otłuszczenia trudne do zlikwidowania dietą i sportem. Pojawiają się także obrzęki, opuchnięcia i zwyrodnienia.

Po zabiegach endermologii pacjenci doceniają wartość zdrowotną i relaksującą zabiegów. Obok ważnych efektów estetycznych zmniejsza się tendencja do tworzenia obrzęków , przemęczenia i bezsenności. Usunięcie z organizmu toksyn przyczynia się do poprawienia metabolizmu, wzmacnia zdolności immunologiczne co zdecydowanie poprawia jakość życia w tym wieku. Pacjenci czują się po prostu zdrowsi i poprawia się im jakość życia!

Średnio jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej wykonuje się serię co najmniej sześciu zabiegów.
.
Aparat Endermologie® CELU M6 INTEGRAL posiada nowe, od podstaw zaprojektowane głowice terapeutyczne, które korzystając z opatentowanej technologii niezależnie napędzanych rolek ułatwiają i poprawiają skuteczność zabiegów terapeutycznych Endermologii (m.in. stany zapalne, zwłóknienia, obrzęk, bóle, stany pooperacyjne, niewydolność żylna, napięcia mięśniowe).
Moduly zabiegowe:
Ekskluzywny patent firmy LPG®: niezależnie napędzane rolki.
NOWOŚĆ!!!
KM80 - specjalny moduł do dużych obszarów ciała do redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzania skóry.
KM70 - moduł używany do zabiegów ujędrniających i przeciwstarzeniowych.
KM50 - specjany moduł do małych obszarów ciała (do redukcji tkanki tłuszczowej i wygładzania skóry).
TR50 - głowica przeznaczona do zastosowań terapeutycznych takich jak: zwłóknienia, obrzęki, stany zapalne przed i po zabiegu liposukcji itp.
Aparat ma zmodyfikowaną główną głowicę zabiegową - Ergodrive, która ułatwia pracę terapeucie. Posiada ona panel sterowania pozwalający w pełni sterować parametrami zabiegowymi bez konieczności korzystania z panelu głównego. Głowica Ergodrive wyposażona jest w dodatkowy moduł o zwiększonej szerokości rolek (80 mm) i o większym rozstawie, co daje możliwość pracy na rozleglejszym obszarze ciała oraz umożliwia głębszy i bardziej intensywny drenaż podskórny. We wszystkich modułach zabiegowych prędkość oraz kierunek obrotu rolek można regulować niezależnie w dowolnym zakresie.
.

 

.

[czytaj więcej]

technika stymulacji komórek prowadząca do uwolnienia złogów tłuszczu i cellulitu opierających się dietom i ćwiczeniom fizycznym.
likwidacja opornego tłuszczu
wygładzenie
wyszczuplenie
kształtowanie sylwetki
ujędrnienie
likwidacja cellulitu

[czytaj więcej]

zabieg przeciw starzeniu się, działa na głębokie warstwy skóry i pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny.
Stymuluje fibroblasty co zwiększa gęstość delikatnych tkanek skóry twarzy, szyi i dekoltu.
rozświetlanie
ujędrnianie
wypełnienie
wygładzenie

[czytaj więcej]