Cennik Kontakt
             
 
ZABIEGI NA CIAŁO
    ESTETYCZNE
.
TERAPEUTYCZNe
.
sportowe
.
GALERIA-REZULTATY
.
 
 
.
.
.
.
ZABIEGI NA CIAŁO | ESTETYCZNE

 

Zabiegi estetyczne:  

  • wyszczuplanie  
  • modelowanie sylwetki
  • likwidowanie cellulitu  
  • poprawa elastyczności skóry
  • relaks i rozluźnienie napięcia mięśni

 

.
WYSZCZUPLANIE

 

Jeżeli na skórze są wybrzuszenia i lokalne otłuszczenia a dieta i ćwiczenia fizyczne nie mogą sobie z tym poradzić wówczas najlepsze efekty osiągniesz stosując endermologię.

Równowaga między produkcją a eliminacją tłuszczu jest naturalnym procesem prowadzonym przez komórki zwane adipocytami. Pomimo doskonałego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej , często zdarza się , że proces magazynowania tłuszczu wzrasta.

Mechaniczne pobudzenie LPG Lipomassage powoduje uaktywnienie lipolizy co w rezultacie prowadzi do uwolnienia nagromadzonego tłuszczu, wyszczuplenia ciała i ukształtowania sylwetki. Najważniejsze jest pozbycie się tłuszczu z tych miejsc gdzie do tej pory nie udało się go pozbyć.

.
LIKWIDACJA CELULITU

 

Cellulit - koszmar dla niektórych dotyka prawie 90% kobiet. Obszary dotknięte cellulitem pozostają oporne na ćwiczenia fizyczne i nawet najbardziej drakońskie diety.

Cellulit odzwierciedla zarówno nadmiar tłuszczu w adipocytach (komórkach tłuszczowych) jak i zatrzymanie wody w organizmie. Przez powiększające się adipocyty deformuje się powierzchnia skóry co powoduje efekt skórki pomarańczowej.

Mechaniczna stymulacja LPG Lipomassage pozwala zburzyć złogi tłuszczowe i złagodzić objawy cellulitu. Dzięki temu skóra jest bardziej gładka, miękka a cellulit powoli znika na stałe.

.
UJĘDRNIENIE

 

Zmiana masy ciała, ciąża, starzenie się…. Skóra stopniowo traci jędrność i elastyczność. Niektóre obszary ciała są bardziej wrażliwe na działanie czasu (wewnętrzna strona ud, brzuch, ramiona).

Zjawisko to tłumaczy spowolnienie produkcji kolagenu i elastyny dostarczanych przez fibroblasty.

Mechaniczne działanie LPG Lipomassage pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny co powoduje wzrost elastyczności i jędrności tkanek.

.
MODELOWANIE

 

Szczupłe jest piękne jednak zachowanie harmonijnych kształtów i rozmiarów jest zdecydowanie lepsze. Obszary dotknięte lokalnym otłuszczeniem to najczęściej biodra, uda i brzuch a otłuszczenia są zazwyczaj nieregularne i niesymetryczne.

Mechaniczna stymulacja LPG Lipomassage może zmienić kształt sylwetki precyzyjnie i miejscowo. Wielkości są wyrównane, przywrócone kształty ciała a sylwetka wymodelowana.

.

 

.

[czytaj więcej]

technika stymulacji komórek prowadząca do uwolnienia złogów tłuszczu i cellulitu opierających się dietom i ćwiczeniom fizycznym.
likwidacja opornego tłuszczu
wygładzenie
wyszczuplenie
kształtowanie sylwetki
ujędrnienie
likwidacja cellulitu

[czytaj więcej]

zabieg przeciw starzeniu się, działa na głębokie warstwy skóry i pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny.
Stymuluje fibroblasty co zwiększa gęstość delikatnych tkanek skóry twarzy, szyi i dekoltu.
rozświetlanie
ujędrnianie
wypełnienie
wygładzenie

[czytaj więcej]