Cennik Kontakt

[czytaj więcej]

[czytaj więcej]

 
 
 
.
.
.
.
Złoty Medal Targów Poznańskich dla aparatu Cellu M6™ Integral

W dniach 2-3 kwietnia 2011r. w Poznaniu odbyły się targi kosmetyczne Beauty Vision. Prezentowany na nich aparat do Endermologie™ Cellu M6™ Integral zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal MTP ma blisko 30 - letnią tradycję i renomę. Jest targowym trofeum, które pomaga w rynkowej rywalizacji, symbolem walorów produktu, jego nowoczesności i innowacyjności. Firmy, które zdobyły prawo umieszczania tego znaku na swoich produktach, potwierdzają jego marketingową rangę.

Cellu M6™ Integral to wszechstronny aparat do zabiegów Endermologie™ na ciało i na twarz. Zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania techniki LPG™ w zabiegach estetycznych, terapeutycznych i sportowych. Oprócz standardowych szerokości modułów 50 i 70 mm głowica do ciała obsługuje nowy moduł 80 mm, który pogłębia efekt zabiegu i skraca jego czas. Ekran dotykowy oprócz parametrów zabiegu wyświetla również program „wirtualnego trenera” - pomocnego w przeprowadzaniu zabiegu.

.
Opatentowana technologia LPG™
Patent LPG™: moduły wyposażone w dwie niezależnie napędzane rolki, w których zastosowano mikroelektronikę pozwalającą na niezależne sterowanie kierunkiem i prędkością obrotu.
Zintegrowany trener LPG™
Dzięki zaprogramowanym protokołom wirtualny trener prowadzi terapeutę krok po kroku w trakcie zabiegu. Pozwala to na zachowanie większej precyzji i osiągnięce celu zabiegu.
Precyzyjne głowice zabiegowe:
  • Głowica estetyczna Ergodrive do ciała z modułami 50, 70 i 80 mm zwiększa precyzję i zapewnia wyjątkową efektywność zabiegu. Wyposażona w ekran sterowania znacznie ułatwia zdalne sterowanie aparatem. Rolki posiadają 4 tryby rotacji, co pozwala na uzyskanie zindywidualizowanych efektów.
  • Głowica terapeutyczna TR50 oddziałuje na zwłóknienia, obrzęki, stany zapalne przed i po liposukcji itp. Wyposażona w ekran sterowania znacznie ułatwia zdalne sterowanie aparatem. Posiada 3 ustawienia umożliwiające wysoce precyzyjne chwytanie tkanki skórnej (głęboko lub powierzchniowo).
  • 3 głowice zabiegowe Lift zapewniają dynamiczną stymulację komórkową w delikatnych obszarach twarzy, szyi, dekoltu i biustu.3 stopnie intensywności pracy, dla wysokiej precyzji pocesu przywracania skórze gęstości (oczyszczanie, uzupełnianie, ujędrnianie).
  • Zestaw pomocniczych głowic i mikrogłowic umożliwia wykonanie zabiegów w miejscach trudnodostępnych, delikatnych i na małych powierzchniach.

Wszechstronność i komfort obsługi

  • technologia "Plug & Care" zwiększająca elastyczność pracy
  • port USB pozwala na regularne aktualizowanie oprogramowania
  • sterowanie przy pomocy wygodnego ekranu dotykowego.
 
.

[czytaj więcej]

technika stymulacji komórek prowadząca do uwolnienia złogów tłuszczu i cellulitu opierających się dietom i ćwiczeniom fizycznym.
likwidacja opornego tłuszczu
wygładzenie
wyszczuplenie
kształtowanie sylwetki
ujędrnienie
likwidacja cellulitu

[czytaj więcej]

zabieg przeciw starzeniu się, działa na głębokie warstwy skóry i pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny.
Stymuluje fibroblasty co zwiększa gęstość delikatnych tkanek skóry twarzy, szyi i dekoltu.
rozświetlanie
ujędrnianie
wypełnienie
wygładzenie

[czytaj więcej]