Cennik Kontakt
             
 
ZABIEGI NA CIAŁO
estetyczne
.
lecznicze
.
sportowe
.
GALERIA-REZULTATY
 
 
.
.
.
.
ZABIEGI NA CIAŁO
LPG Firma założona przez Louisa Paul Guitay Endermologie® w 1986r we Francji.

Ekskluzywna technologia LPG zastosowana w głowicy zabiegowej to niezależnie napędzane rolki poruszające się z różną prędkością i w różnych kierunkach, które w połączeniu z podciśnieniem odpowiednio kształtują i rozmasowują fałdę skórą.

Ciekłokrystaliczny ekran panela kontrolnego dostarcza informacji o grubości fałdy skórnej i dokładne dane terapeutyczne: intensywność zabiegu, częstotliwość, cykl, prędkość i kierunek obrotu rolek oraz czas zabiegu.

W Europie zabieg ten jest wykonywany od 1986 roku. Do Stanów Zjednoczonych dotarł nieco później i szybko pozyskał sobie zwolenników, i oczywiście naśladowców. Faktem jest, że Endermologia była jednym z pierwszych na rynku nieinwazyjnych zabiegów estetycznych ciała i ma na swoje poparcie 85 niezależnych badań naukowych. Zalety zabiegu zostały rozpoznane nawet przez światowej klasy sportowców oraz osoby publiczne o światowej sławie.

Jak każda tak spektakularna metoda posiada ona gorących zwolenników oraz osoby powątpiewające w jej skuteczność.

Każdy jednakże powinien zaakceptować wyniki badań klinicznych i opracowań naukowych, wykonanych przez niezależne, czołowe ośrodki naukowe świata jak: Uniwersytet Los Angeles, Uniwersytet Vanderbilt, Centrum Biologii Molekularnej w Mediolanie, Uniwersytet w Sienie, Instytut Kardiologiczny w Mińsku, Uniwersytet Brukselski czy Uniwersytet Nowojorski.

Endermologie jest świetnym masażem dla każdego, gdyż usprawnia ona układ krwionośny, krew natomiast dostarcza substancje odżywcze oraz tlen do reszty komórek w organizmie.

Endermologie wspomaga także drenaż limfatyczny, czyli eliminacje toksyn. Najważniejszy sekret tego zabiegu to jednak fakt, iż zapobiega on procesowi starzenia się skóry - każdy zabieg stymuluje proces produkcji włókien kolagenu.

Jeden zabieg Endemologie na miesiąc, zagwarantuje nam jędrne, sprężyste i kształtne ciało. Nie bez powodu zabieg ten jest dostępny w 95-u krajach świata, a dziennie wykonuje się ich ponad 100 000!!!

Na stronie znajdziecie Państwo ponad 85 wyników badań naukowych potwierdzających dużą skuteczność zabiegów Endermologie.

.
Zabiegi tą metodą wykonują tylko oryginalne aparaty LPG.

Bezpieczeństwo i doświadczenia z ENDERMOLOGIE® są nie do przecenienia w porównaniu z interwencją chirurgiczną, czy leczeniem farmakologicznym. ENDERMOLOGIE®jest też w zgodzie z obecnie panującym trendem poszukiwania naturalnych metod terapii.

Podczas przeprowadzania zabiegów likwidujących blizny lekarze zauważyli, że po serii masaży uwiększości kobiet zmniejszył się też cellulit, a nawet lekko spłyciły rozstępy. Dlatego urządzenie do Endermologii z gabinetów lekarskich wkrótce trafiło do salonów kosmetycznych i dermatologii estetycznej.

Dzięki możliwościom wyboru indywidualnego programu terapii, z urządzenia mogą korzystać osoby bez względu na swoją sprawność.

 

Szybkie tempo życia, stresująca praca oraz wydłużenie aktywności zawodowej sprawiają, że intensywna odnowa biologiczna staje się koniecznością .

Już po pierwszym zabiegu w wyniku lepszego ukrwienia następuje poprawa wyglądu skóry.

Optymalne rezultaty uzyskuje się po serii 10-20 zabiegów, natomiast widoczne efekty w postaci modelowania sylwetki obserwuje się już po 5-8 sesjach.

Tam, gdzie zawodzą regularne ćwiczenia, dieta czy programy odchudzające -niezawodne efekty przynosi Endermologie - klucz do odzyskania pięknej skóry, zdrowego ciała i dobrego samopoczucia.

.
Endermologie od 2003 roku jest uznawana za najskuteczniejszą metodę w leczeniu cellulitu.
Jest skuteczna zarówno w usuwaniu, jak i redukcji cellulitu.

Do chwili obecnej zostało przeprowadzonych na świecie ponad 170 milionów zabiegów Enderomologie.

Metoda ta jest stosowana z wielkim powodzeniem już w ponad 100 krajach świata.

Endermologie jest już trzecią dekadę na rynku i jej popularność wzrasta z każdym rokiem, nie ze względu na reklamę, lecz na wyniki jakie dzięki niej się osiąga. W myśl zasady dobry produkt nie wymaga reklamy, klienci sami go chętnie znajdą.

 

Endermologia to niezaprzeczalne wyniki.

Endermologia to nie tylko maszyna, to przede wszystkim terapeuta, który nią umiejętnie steruje, korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy .

Nazwa Endermologie jest własnością spółki LPG System z siedzibą we Francji i jest prawnie chroniona.

 

.

[czytaj więcej]

technika stymulacji komórek prowadząca do uwolnienia złogów tłuszczu i cellulitu opierających się dietom i ćwiczeniom fizycznym.
likwidacja opornego tłuszczu
wygładzenie
wyszczuplenie
kształtowanie sylwetki
ujędrnienie
likwidacja cellulitu

[czytaj więcej]

zabieg przeciw starzeniu się, działa na głębokie warstwy skóry i pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny.
Stymuluje fibroblasty co zwiększa gęstość delikatnych tkanek skóry twarzy, szyi i dekoltu.
rozświetlanie
ujędrnianie
wypełnienie
wygładzenie

[czytaj więcej]