Cennik Kontakt
             
 
KOSMETYKI/SKLEP
LPG twarz
.
     LPG CIAŁO
.
Kosmetyki Anny Pikury
.
 
 
.
.
.
.
KOSMETYKI/SKLEP | LPG CIAŁO  

Adipose cellulite release cream 150 ml

Krem eliminujący cellulit tłuszczowy. Krem oddziałuje kierunkowo na zlokalizowaną tkankę tłuszczową, uaktywniając lipolizę (proces eliminacji tłuszczu).Produkt, który atakuje nagromadzony miejscowo cellulit tłuszczowy bezpośrednio pobudzając procesy lipolizy (eliminacja tłuszczu). Zawarty w nim kompleks Actifit stymuluje eliminację tłuszczu z komórek tłuszczowych poprzez uruchomienie procesu zamiany kwasów tłuszczowych na energię, a unikalny składnik Glaucine wyłapuje molekuły węglowodanów. W połączeniu kompleks zapobiega powstawaniu nowych komórek tłuszczowych oraz optymalizuje napięcie struktury tkanki. Po kuracji skóra staje się napięta, nawilżona, a powierzchnia objęta cellulitem znacznie wygładzona..Zastosowanie: nakładać ruchami okrężnymi rano i wieczorem w miejsca objęte cellulitem (biodra, pośladki, uda).
3% ACTIFIT: Stymuluje uwalnianie tłuszczu przekształcając nadmiar kwasów tłuszczowych w energię, która może zostać wykorzystana.
2,5% GLAUCINE: Zapobiega tworzeniu nowych adipocytów (komórek tłuszczowych) i wygładza skórę.
Stymuluje lipolizę: +86,5% Redukuje tworzenie nowych adipocytów: -93%

Inch loss body cream 150 ml

Ten odświeżający żel uwalnia złogi tłuszczu, aby uzyskać wyszczuplenie sylwetki i przywrócić ładny wygląd skóry.
Odświeżający żel przeznaczony do eliminacji nadmiaru tkanki tłuszczowej i wysmuklenia sylwetki. Kofeina stymuluje proces naturalnej lipolizy i eliminuje tłuszcz z adipocytów (komórek tłuszczowych). Dzięki działaniu keratolitycznemu, nieinwazyjny AHA aktywuje odbudowę komórkową, zaś walczące z wolnymi rodnikami Algisium C™ w połączeniu z antyoxydantem Guarana pomaga zapobiegać ponownemu magazynowaniu tłuszczu. Objętość ciała w miejscu terapii zmniejsza się w wymierny sposób, a skóra dodatkowo odzyskuje swoją gładkość i jedwabistą miękkość.
Zastosowanie: stosować na całe ciało rano i wieczorem, a zwłaszcza na biodra, pośladki, uda i brzuch.
2% KOFEINA: Stymuluje naturalny proces lipolizy, eliminując nadmiar tłuszczu.
A.H.A. (kwas alfa-hydroksylowy): Stymuluje regenerację komórek
1% ALGISIUM C®/GUARANA: Zapobiega gromadzeniu złogów tłuszczu.
Redukcja o: -1,7 cala (w biodrach) i -1,4 cala (w talii)

.
Aqueous cellulite detox serum 150 ml

Serum eliminujące cellulit wodny. Wysoko skoncentrowane serum uaktywnia wymianę płynów, redukując cellulit wodny i zmniejszając retencję wody.
Stężone serum uaktywnia wymianę płynów redukując cellulit wodny i zmniejszając retencję wody. Escyna i kofeina pobudzają krążenie żylne i limfatyczne, co pomaga usunąć nagromadzone toksyny i nadmiar płynu. Algisium C™ redukuje zesztywnienia włókien kolagenowych prowadząc do rozluźnienia i dotlenienia tkanki. Usunięcie toksyn i rozluźnienie struktury skóry pozwala na uruchomienie metabolizmu komórkowego. Skóra jest miękka, cellulit stopniowo zanika, a sylwetka stają się wyraźnie smuklejsza. Po wmasowaniu, serum natychmiast daje uczucie komfortu i lekkości.
Zastosowanie: wcierać rano i wieczorem energicznymi ruchami, zaczynając od kostek w kierunku ud, pośladków i bioder.
2,5% KOFEINA/ESCYNA: Stymuluje krążenie żylne i limfatyczne, dzięki czemu uwalniane są zatrzymane toksyny i woda.
5% ALGISIUM C®: Natlenia i detoksykuje skórę, aby zredukować obrzęk tkanek i intensyfikować uwalnianie tłuszczu.
Stymuluje lipolizę: 243%

  Body contouring & firming cream 150 ml

Emulsja modelująca i ujędrniająca do ciała. Emulsja zwiększa napięcie skóry i modeluje sylwetkę. Dzięki zastosowaniu unikalnej kombinacji składników aktywnych, emulsja zwiększa napięcie skóry i modeluje sylwetkę. Kigeline™ pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny zwiększając jędrność skóry i zapobiegając powstawaniu rozstępów. Natomiast Tensine™ działa jak pas elastyczny modelujący kontury sylwetki. Intensywny kompleks liposomowy - kofeina, L-karnityna, Esculine i Centella Asiatica - indukuje lipolizę i przyśpiesza uwalnianie tłuszczu. Stosowanie emulsji stopniowo przywraca skórze napięcie, ujędrnia i modeluje sylwetkę.
Zastosowanie: stosować rano i wieczorem na całe ciało, a zwłaszcza na partie, które utraciły sprężystość.
5% KIGELINE® Ujędrnia skórę i zapobiega powstawaniu rozstępów. Zwiększenie jędrności skóry: 55%. Zwiększenie elastyczności skóry: 70%
3% TENSINE®: Działa jak gorset kształtujący kontury ciała. Wygładza i przebudowuje powierzchnię skóry już po godzinie od aplikacji.
3% LIPOSOMY: Stymuluje rozpad tłuszczu

 

.

[czytaj więcej]

technika stymulacji komórek prowadząca do uwolnienia złogów tłuszczu i cellulitu opierających się dietom i ćwiczeniom fizycznym.
likwidacja opornego tłuszczu
wygładzenie
wyszczuplenie
kształtowanie sylwetki
ujędrnienie
likwidacja cellulitu

[czytaj więcej]

zabieg przeciw starzeniu się, działa na głębokie warstwy skóry i pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny.
Stymuluje fibroblasty co zwiększa gęstość delikatnych tkanek skóry twarzy, szyi i dekoltu.
rozświetlanie
ujędrnianie
wypełnienie
wygładzenie

[czytaj więcej]